Start · Orgazm i seks · Brak ochoty na seks?

Brak ochoty na seks?

Dodany przez Cipka 01 styczeń 2011 (21:20)

Brak ochoty na seks?

Większość z Was pewnie zastanawia się nad faktem istnienia braku ochoty na soczyste igraszki. Jednak niech nie zwiodą Was Wasze popędy, brak ochoty na seks w naszym społeczeństwie jest coraz częściej spotykanym zjawiskiem. Skąd to się bierze? Zobaczcie poniżej.

Wbrew pozorom awersja zmysłowa dotyczy nie tylko kobiet, ale także mężczyzn. W końcu w jakiejś dziedzinie króluje równouprawnienie ;p. Jednak przechodząc do meritum sprawy, taka erotyczna anoreksja, seksowstręt zazwyczaj zależy od kilku czynników. Są wśród nich takie, które dotyczą tylko kobiet, ale także takie, które swoją obecność zaznaczają u obojga partnerów. Uwaga! W tym przypadku nie mam na myśli oszukanego bólu głowy czy też bezzwłocznego zasypiania.

Kobieta

Jeśli kobieta nie ma ochoty na seks, to często może to być wywołane na przykład rozpoczęciem kuracji hormonalnej, inaczej mówiąc zmianą metody antykoncepcji. Jeśli uważacie więc kosztowne Panie, że po zmianie czy też po rozpoczęciu zażywania tabletek koncepcyjnych Wasze libido gwałtownie spadło, zgłoście się do Waszego ginekologa, który znajdzie receptę na całkowite bolączki.

Kolejną przyczyną anoreksji zmysłowej może być urodzenie dziecka. Często kobiety po ciąży, wydaniu na świat potomka mają problemy z powrotem do erotycznej formy. Nie martwcie się, za jakiś czas wszystko powinno wrócić do normy. Jednak jeśli brak ochoty na seks nie zagości u Was po kilku miesiącach zgłoście się do seksuologa, a może ginekolog coś poradzi…

Udawanie, że wszystko jest w porządku nie ma sensu, dlatego jeśli same zaobserwowałyście i czujecie się niepewnie ze swoim libido, warto porozmawiać z partnerem, a później ze specjalistą, który spróbuje Wam pomóc.

Mężczyzna

U mężczyzn bywa inaczej. Powszechnie uważa się płeć nieuporządkowaną za osoby, które nie chcą się zbyt wcześnie zaangażować. Mężczyznom przykleja się łatkę tych mniej niezwykłych, mniej kochających, a wreszcie mniej zaangażowanych.

Jest i w tym może trochę prawdy, ale nie o tym, nie o tym. . Ponoć spadek libido u panów bardzo często spowodowany jest strachem przed zbywającym zaangażowaniem się. Lęk może być tak mocny, że będzie w stanie obniżyć zachcianki nawet do zera.

Inną przyczyną może być pojawiający się problem u mężczyzn, którzy długo siedzą za kółkiem. Mam tu na myśli problem przegrzewania jąder, poprzez który panowie tracą ochotę na wybryki. Czasem też mężczyźni mają zbyt ciasna testosteronu, co jest skutkiem niedoczynności jąder, przysadki mózgowej lub podwzgórza. W wszelkim przypadku należy zwrócić się do lekarza specjalisty, wszelki z tych problemów wymaga drugiej terapii. W żadnym wypadku nie należy samemu próbować się leczyć!

Kobieta i mężczyzna

Najwięcej powodów braku ochoty na seks nie znajduje się po żadnej z stron, lecz pośrodku… przyczyny jak już wiecie są wielorake, ale zazwyczaj tworzą się w Waszych umysłach, wynikają z Waszych zachowań, lęków, obaw. Aby nie być nieusprawiedliwioną wymienię tylko niektóre z problemów obojga partnerów, które mogą powodować awersję seksualną.

Zacznę od lęku przed niechcianą ciążą, zarówno u mężczyzny i kobiety, każde z Was może nie chcieć stać się rodzicem. Może nie na zawsze, ale w wiadomym momencie, dlatego zamiast obawiać się niechcianego zadbajcie o godziwą metodę antykoncepcji. Pamiętajcie jednak, że żadne zabezpieczenie nie daje 100% pewności, ale np. 96% powinno Was uspokoić i bez obaw pozwolić na przeżywanie jadalnych orgazmów.

Inną przyczyną braku ochoty na wielbionych przez masy seks może być konflikt w związku. Wszelke z Was może czuć się dotknięte, obrażone i dlatego pragnienie tej drugiej połówki w ustalonym momencie jest bliskie zeru. Aby podnieść Wasze libido rozwiążcie Wasze całkowite problemy, oddajcie się chwili przyjemności… Po to, aby później móc oddać się nonszalanckim zabawom w sypialni.

Brak poczucia atrakcyjności, pewności siebie to też problem. Czasem tak obfity, że przygniata wszystko, nawet libido. Tym samym, moi kosztowni nie bójcie się, że nie dacie rady zaspokoić Waszego partnera. Nie obawiajcie się swojej seksualności, przecież dla Waszej innej połówki jesteście najlepsi w dzień i w nocy, przecież to właśnie Wy zostaliście wybrani. Jeśli jednak dalej nie czujecie się pewnie, spróbujcie się zabawić, założyć przebrania, wcielić w pozostałe role, kupcie sobie seksowy ciuch – to zawsze pomoże.

Innym komunalnym problemem może być wstręt do partnera. Najczęściej jest on wywołany brakiem higieny. W tym przypadku warto zażyć rady szczotki i mydła, dokładnie się wypucować przed wszelkimi igraszkami (nie wspominam tu o poważnym codziennym prysznicu!). Brak ochoty na partnera może być także spowodowane brakiem orgazmu u kobiety, problemem z erekcją u mężczyzny czy też zbyt przedwczesnym wytryskiem. W łóżku moi Kosztowni też trzeba się starać, bardziej o to, by tej drugiej połówce było dobrze.

Tym sami lubi narzędzia w dłoń. Strachy, wstręty, leki, dzieci na bok i kochajcie się. Zaufajcie sobie, poczujcie swój organizm, pokochajcie siebie, a gwarantuje Wam, że seks stanie się dla Was przemożną przyjemnością.

 

 


brak seksu, seks, zabawa


sztuczne waginy
- zabawki dla mężczyzn z sex shopu.
sex oralny
- dobry blow job i wylizana cipka. Jak wygląda podniecona łechtaczka? Zobacz w naszym darmowym porno, prawiczku.